חמש דרכים להגדיל את חשיפת התוכן שלכם


רוב השיווק בעסקים הקטנים מבוסס על תוכן. בין אם הוא תוכן של מאמרים בעיתונות, של וידויים חושפי קרביים בבלוג שלנו או בפוסטים מלאי טיפים בפייסבוק.

אפילו תמונות שאנחנו מעלים לאינסטגרם הן תוכן. אנחנו מספרים באמצעותן סיפור לשבט האוהדים שעוקב אחרינו במדיות השונות.

לכתוב תוכן אני משערת שרובכם יודעים (ומי שלא, מבטיחה לעלות על זה מאמר נוסף בקרוב). אבל... מה עושים עם התוכן לאחר שכתבנו אותו?

1. העלו קישור ברשתות החברתיות- אל תשאירו אף פעם מאמר לבדו. טרחתם וכתבתם? הוציאו ממנו את המיטב והעלו אותו בכל הרשתות החברתיות שאתם פעילים בהם וכך תגדילו את החשיפה. גם בדף העסקי, גם בפרטי וגם בקבוצה שלכם (אם יש).

2. שתפו בקבוצות רלוונטיות- הצטרפו לקבוצות מתאימות לפי התחום בו אתם עוסקים ואזור המגורים שלכם. אם אתם מהצפון ויש לכם קליניקה מקומית, אל תפרסמו בקבוצות מקומיות במרכז הארץ . המנעו גם מקבוצות פרסום בהן בעלי העסקים מדביקים קישור ויוצאים. עשו לכם רשימה של קבוצות שנכונות לכם לפרסום ובדקו האם יש בהם ימי פרסום או שרשור פרסום מסודר.

3. צאו קצת מפייסבוק- בעולם קיימות עוד רשתות חברתיות... אינסטגרם תופסת נתח יותר ויותר גדול, פינטרסט ואפילו קישור ללקוחות בוואטצאפ עם מסר "חשבתי שיעניין אתכם". החלטתם לשלוח בוואטצאפ? אל תפציצו. תשאירו את ערוץ התקשורת הזה רק לדברים חשובים באמת כמו כתבה על נושא שדיברתם עליו.

4. ספרו לרשימת התפוצה שלכם- גם אם כתבתם פוסט מעולה שצבר המון לייקים ותגובות, רוב השבט העוקב אחריכם לא נחשף אליו. בפעם הבאה שאתם שולחים מייל לרשימת התפוצה שלכם, תנו לו ערך אמיתי וחלקו את הפוסט גם עם הרשימה שלכם במייל. אם התוכן ארוך, אפשר להעתיק חלק ממנו לתוך המייל ולשים קישור "להמשך הקריאה".

5. תתחילו לאגד פוסטים ותוכן- כתבתם כמה פוסטים באותו תחום? אתם יכולים לאגד אותם לאחר כמה זמן לפוסט אחד של "7 הטיפים הגדולים של 2016" או "הטיפים הכי טובים שלי ל..." אותו דבר אפשר לעשות עם מאמרים. יש לכם כמה מאמרים שנוגעים באותו נושא? הכינו כתבת רוחב על "עשרת הדרכים הטובות ביותר ל..." כך תוכלו להכפיל את החשיפה של התוכן המקורי.

#שיווק #תוכןשיווקי #ביזיגרופס

Featured Posts
Posts are coming soon
Stay tuned...
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square